Call of Duty: Warzone Oyunu

Call of Duty: Warzone Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Call of Duty: Warzone Oyunu Nasıl Oynanır? hakkında bilgiler vereceğiz.

Call of Duty: Warzone

Oyun severler arasında Call of Duty serisini bilmeyen yoktur. Her sene çıkan yepyeni serisiyle oyun camiasında adından söz ettiren bu oyunun birde Battle Royale oyunu da vardır.

Call of Duty: Warzone popüler askeri FPS oyunu olan Call of Duty oyunun battle royale modudur. Fortnite ve Apex Legends gibi oyunlara benzer şekilde oyuncular takım halinde bir adaya atlar burada sonuna kadar hayatta kalmak için diğer oyuncularla rekabet ederek oyunu kazanmak için çabalarlar.

Activision ve Infinity Ward tarafından geliştirilen ve 10 Mart 2020 tarihinde piyasaya sürülen oyun ilk çıktığı hafta 50 milyon kullanıcıya ulaştı. Bu sayıyı bu, güne kadar birçok oyun görememişken Call of Duty: Warzone bu başarısıyla bir kez daha adından söz ettirdi. Oyunda Blunder ve Warzone olmak üzere iki mod bulunuyor, aynı zamanda aynı tarihte mobil oyunu da çıktı, mobil oyunu tercih edenlerin sayısı da bir hayli fazla.

Call of Duty: Warzone Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuna yeni başlayacak olanlar için merak edilenler sorulardan birisi de Call of Duty Warzone Oyunu Nasıl Oynanır? Sorusudur.

Oyunda her maç, üçlü, dörtlü veya tekli takımlara yerleştirilen 150 oyuncudan oluşmaktadır. Warzone web sitesinde bir ikili mod gösterilmiştir ancak daha sonra 8 Nisan’da Call of Duty fan sitesinde bu modlardan birisi kaldırılmıştır. Oyuncular bir uçaktan atlayacak ve sadece bir tabanca ile donanmış devasa Verdansk haritasında herhangi bir yere inerler. Yere vardıklarında, maçtaki diğer oyuncularla savaşmak için silah ve teçhizat aramaya başlayacaklar.

Harita içindeki güvenli alanı gösteren bir daire vardır ve bu daire zamanla küçülecektir. Güvenli olmayan bölge, oyuncunun sağlığını hızlı bir şekilde bitmesini sağlayan yeşil bir gazdan oluşacaktır. Oyuncuların onları güvende tutmak için bulabilecekleri bir gaz maskesi vardır. Fakat bu maske kısa süreliğine etkilidir.

Sonuna kadar hayatta kalan takım veya oyuncu kazanır ve kazanan oyuncunun yer aldığı grup diğer grup oyuncuları ölse bile başarılı olur.

Oyun içindeki silahlar, zırhlar ve ek parçalar haritanın her yerinde bulunabilir. Ayrıca seyahat etmek için beş tip araç vardır. Bunlar; ATV’ler, SUV’ler, kargo kamyonları, taktik geziciler ve helikopterler. Bu araçlar ile haritadaki güvenli alana hızlı bir şekilde geçiş yapabileceksiniz.

Call of Duty Warzone Ne Kadar?

Call of Duty battle royale modunu oynamak isteyenler merak ettiği sorulardan birisi Call of Duty Warzone Ne Kadar? Sorusudur.

Oyun birçok oyun platformunda ücretsiz bir şeklide sunulmaktadır. Oyun ücretsiz olmasının yanı sıra oyun içindeki silah ve diğer kozmetikler paralıdır. Oyuna para yatırarak karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Call of Duty: Warzone Nasıl Kayıt Olunur?

Call of Duty: Warzone istediğiniz oyun platformundan indirip kaydolabilirsiniz. Kaydolduktan sonra oyun keyfini çıkarabilirsiniz. Call of Duty: Warzone nasıl kayıt olunur? Sorusunu da bu şekilde çözmüş olursunuz.

Ayrıca Kontrol Et

Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey ve Sistem Gereksinimleri

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Assassin’s Creed Odyssey ve Sistem Gereksinimleri hakkında bilgiler vereceğiz. Başlıklar1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir