Call of Duty: Warzone Hile

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Call of Duty: Warzone hakkında bilgiler vereceğiz.

Call of Duty: Warzone hile yapmak isteyen oyuncular Call of Duty: Warzone hileleri konusunda en kolay nasıl hile yapabileceklerine yanıt arıyorlar. 10 Mart 2020 tarihinde ücretsiz olarak sunulan ve hem PS4 hem de PC için iki ayrı sürüm olarak yayınlanan popüler oyun, giderek daha fazla oyunun severek oynadığı oyunlar arasında.

Call of Duty: Warzone hile, oyun içerisinde birçok oyuncunun hile yaptığını zaman zaman öldüğünüz zaman düşünmüş olabilirsiniz. Bu devasa haritalı ve çok oyunculu FPS oyunu mükemmel olduğu kadar oldukça zor olabiliyor.

Oyuncular rakiplerini öldürmek için çok aktif bir çaba harcamak zorunda kalıyor ve en iyi Call of Duty: Warzone hileleri sayesinde oyunda birinci olmak ve her zaman rakiplerinin önünde olmak isteyebiliyorlar.

En iyi hileler için oyuncular zaman zaman bilgisayarlarına çeşitli dosyalar indiriyor ve bu dosyaların sonunda kendilerini hayal kırıklığına uğrattığını ve aslında hilenin çalışmadığını anlıyorlar. Hile dosyası olarak indirilen ve hatta zaman zaman satın alınarak indirilen çoğu Call of Duty: Warzone Hile dosyası hackerlar tarafından yazılıyor ve virüs içeriyor.

Call of Duty: Warzone Hile

Call of Duty: Warzone Kaç GB?

Hem PS4, hem PS5, hem de PC için Call of Duty: Warzone indir – indirmek isteyen oyuncular oyunun kaç GB olduğunu merak ediyor. Oyun son haliyle 175 GB yer kaplıyor ve bu oldukça büyük bir kapasite gibi görünmesine rağmen devasa haritalı bu oyun için normal kabul ediliyor.

Oyunda hile yapmak isteyen oyuncuların hile yapamayacaklarını anlaması, eğer hile yaparlarsa anında banlanacak ve belki de haklarında dava açılacağını söyleyelim. Daha önce oyunun yapımcısı hile yapanlara karşı ve hile dosyaları paylaşanlarla ilgili dava açacaklarını açıklamış, oyuncuların hile yapması durumunda bunu tespit edecek çok gelişmiş yapay zekaya sahip yazılımlara sahip olduklarını açıklamıştı.

Bazı oyuncular yine de zaman zaman çalışan hile dosyaları bularak en iyi Call of Duty: Warzone hileleri olarak bunları paylaşıyor ancak kısa sürede bu hile dosyaları çalışmaz oluyor. Oyun sürekli olarak güncellendiği için oyuncuların hile yapması PC için bile mümkün değil. Daha önce hile dosyası indirdiyseniz mutlaka bilgisayarınızı detaylı virüs taramasından geçirmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca Kontrol Et

Dying Light Hileleri – Güncel Hileler

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Dying Light Hileleri – Güncel Hileler hakkında bilgiler vereceğiz. Dying …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir