Call Of Duty: Modern

Call Of Duty: Modern Warfare Hilesi

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Call Of Duty: Modern Warfare Hilesi hakkında bilgiler vereceğiz.

Call Of Duty: Modern Warfare Hilesi

Aktif bir şekilde oyun oynamak ve oyun içerisinde istediği hileleri pratik bir şekilde gerçekleştirmek isteyen kişiler için oldukça etkili bir oyundur.

Call of duty sayesinde dilediğiniz gibi oyun içerisinde hileleri aktif hale getirebilirsiniz. Bu hileleri aktif hale getirmek için oyunun konsolunu açmak gerekmektedir. Hileleri aktif olarak kullanabilmek adına istediğiniz kodu en kısa süre içerisinde girebilirsiniz. Her bir hile için oldukça basit kodlar oluşturulmaktadır. Bu şekilde sistemi aktif hale getirmek ve sistem üzerinden dilediğiniz gibi aktifliğiniz korumak her zaman çok daha kolay olacaktır.

Call of Duty: Modern Warfare Oyunu Nedir?

Oyun aktifliğini 15 yılı aşkın bir süredir gerçekleştirmektedir. Bu oyun ile tüm kişiler birbirinden farklı alanlarda ve cephelerde savaşabilme fırsatını elde etmektedir. Call Of Duty: Modern Wafere seri olarak oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Oyun aktifliği içerisinde çoklu oyun oynayabilme fırsatını ve eşli oynama seçenekleri ile ilgi çekmeye devam etmektedir. Oyun içerisinde aktif olabilmek için tüm oyun görevlerini en kısa süre içerisinde gerçekleştirmek ve oyunun yönlendirmelerine özen göstermek gerekmektedir. Oyun günümüzün dünya siyasetine kısa göndermeler yaparak senaryosu ile herkesin ilgisini oldukça yoğun bir şekilde ilgi çekmektedir. Modern Warfare hem oyun kodları hem de pratik hileleri ile sizleri istediğiniz sonucu sunmaktadır.

Call Of Duty Hileleri

Pratik bir şekilde oyun içerisinde aktif olmak için belirli kodları bilmek gerekmektedir. Bunlar içerisinde:

  • Give ammo ile kısa süre içerisinde mermi doldurma özelliği açılmaktadır
  • Cg_fov ile kullanılan ya da kullanılması planlanan silahlar için yakınlaştırma özelliği çalıştırılır
  • Give al kodu ile kullanılabilecek tüm silahlar açık hale getirilir
  • God sayesinde ölümsüzlük modu açılmış olur
  • Timescale ile oyun içerisinde zaman hızı ayarlaması kolayca yapılır
  • Notarget sayesinde oyun içerisinde belirli bir süre görünmez olunur ve bu sayede oyunun içerisinde düşman saldırısının önüne geçilmiş olur.

Call of Duty hileleri ile oyun içerisinde birçok farklı avantaja sahip olabilmeniz oldukça mümkün olmaktadır. Oyun içerisinde daha fazla kalmayı ve oyunun ilerleyen aşamalarını da en iyi şekilde görmeyi sağlayan bir sistem oluşturmaktadır. Kısa süre içerisinde tüm hilelere dair gerekli bilgileri bilerek sistem içerisinde aktifliğinizi koruyabilirsiniz. Oyun alt yapısı ve senaryosu sayesinde sizlere istediğiniz şekilde oyunu yönetebilme olanağı sunmaktadır. Sizler için ilgi çekici özellikler barındırmaktadır.

Call Of Duty Oyun Fiyatları

Konsol oyunları içerisinde oldukça yoğun bir şekilde ilgi çeken bu oyun özellikle PS3 için aktifliğini korumaktadır. Oyun aktif bir şekilde birçok sitede satışa sunulmaktadır. Bu oyunları satın almak isteyen kişilerin oldukça cüzi rakamlar ile satın alabilmesi mümkün hale gelmektedir. Call of duty fiyatları oldukça cazip olup beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır.

Ayrıca Kontrol Et

Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021  hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir