BluTv Bedava Premium Hesaplar 2021

Haberler, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere BluTv Bedava Premium Hesaplar 2021 hakkında bilgiler vereceğiz.

BluTv Bedava Premium Hesaplar 2021

BluTV Bedava Premium Hesaplar 2021 yılında da merak ediliyor. Blutv premium hesaplar hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. Netflix Bedava Premium Hesapları 

İnternet televizyonlarından biri olan Blutv yerli ve yabancı bir çok yapımı bizlerle bir araya getiriyor. Hiç bir yerde bulamayacağınız Blutv dizlerini reklamsız izlemek için Blutv üyelik gerçekleştirmeniz gerekir. Bu yazımızda Blutv premium ücretsiz hesapları elinizin altına getiriyoruz.

Yerli ve yabancı forum sitelerinden alınan blutv bedava üyelik 2021 güncel hesapları beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. Blutv bedava hesapların şifreleri değiştirilmeden hemen giriş yapmanızı tavsiye ediyoruz.

BluTV Bedava Üyelik 2021

Blutv premium hesapları kullanarak reklamsız ve kesintisiz dizi izleme keyfine ulaşabilirsiniz. Belli aralıklarla güncel listeler internet üzerinde paylaşılmaktadır.

BluTV Ücretsiz Güncel Hesaplar 2021

Blu Tv ücretsiz hesaplarını bir çok kullanıcı güncel olarak kullanmaya devam ediyor. Blu TV 1 hafta deneme sürümü sonrasında aylık kullanım bedeli tahsil etmektedir. Herhangi bir ücret ödemeden bedava Blu TV izlemek istiyorsanız sitemizde bulunan kodları kullanarak üye olabilirsiniz. Netflix Üyelik Ücretleri Ne Kadar? 

BluTv Bedava Premium Hesaplar 2021

BluTV Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Blu TV ücretsiz izlemek için deneyeceğiniz yollardan bir tanesi hesap açarak 7 gün boyunca ücretsiz izlemektedir. Ücretsiz üyelik sayesinde bir çok diziyi kesintisiz olarak izleyebilirsiniz Blue TV ücretsiz ve sınırsız izlemek için yeni hesap açmanızı tavsiye ediyoruz. Üyelik gerçekleştirdiğiniz zaman ilk 7 gün ücretsiz izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.  Üyelik sırasında sizlerden kredi kartı bilgileri istenecektir. Sanal kart ile sınırsız üyelik yapabilirsiniz.

+ 2021 Güncel Liste +

BluTV Aylık Ücreti Fiyatı Ne Kadar?

BluTV’nin aylık ücreti şuanda 19,90 TL’ olarak açıklandı. Eğer ücretli üyelik yaparsanız her ay hesabınızdan bu ücret düşülecektir. Blu TV hakkında bahsedecek olursak;

  • Ayda sadece ₺19,90 TL ücret,
  • Yerli ve Yabancı film ve diziler,
  • BluTV özel yapımları,
  • HD kalitesinde çekimler

Platform üzerinde onlarca yapıma tek tıkla kesintisiz olarak erişebilirsiniz. Reklamsız bir şekilde birbirinden farklı yüzlerce dizi sadece bir uygulamada yer alıyor.

BluTv Bedava Premium Hesap

İnternet üzerinde yer alan ücretsiz hesapları kullanarak BluTV üyeliklerini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı kullandığınız sırada eğer wifi açık değilse mobil internetinizin kotası gidecektir.

İnternet üzerinde paylaşılan Blutv Premium hesaplar pek çok kişinin merak ettiği konulardan bir tanesidir. Paylaşılan hesapları kullanarak BluTv uygulamasından ya da internet sitesi üzerinden en sevdiğiniz dizi ve filmleri dilediğiniz zaman takip edebilme imkanına kavuşabilirsiniz. İnternet üzerinde genelde çalışmayan kodlarla sıklıkla karşı karşıya kalabiliyoruz. Yabancı ve yerli forum sayfalarında araştırmalar yaparak Blutv deneme hesaplarını takip etmeniz gerekir.

Bir çok platformda paylaşılan bu hesaplar kullanıcılar tarafından satın alındığında şifresi değiştirilebiliyor. Paylaşılan Blu TV üyeliğini birden fazla kişi aktif bir şekilde kullanabiliyor. Eğer özel blu tv ücretsiz deneme hesap istiyorsanız bunu yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

-blu tv ücretsiz deneme

-blu tv üyelik

Ayrıca Kontrol Et

Turbobit Premium Hesaplar | Bedava Hesap + Premium Code 2021

Haberler, kategorimizdeki bu yazımızda sizlere Turbobit Premium Hesaplar | Bedava Hesap + Premium Code 2021 hakkında …

149 Yorumlar

  1. Merhaba bana da ücretsiz deneme hesabı atabilir misiniz?

  2. Merhaba bana da ücretsiz deneme hesabı atabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir