Bedava Robux Nasıl Alınır? – Bedava Robux Kodu – Free Robux 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Bedava Robux Nasıl Alınır? – Bedava Robux Kodu – Free Robux 2021  hakkında bilgiler vereceğiz.

Şu an, bedava robux kazanmak için bir Google araması yaparsanız, muhtemelen ilk sayfada büyük bir tık tuzağı ve dolandırıcılık siteleriyle karşılaşacaksınız. Bunlar, kısaca havadan roblox bedava robux üretebildiklerini iddia eden saçma ve aldatıcı içerikler paylaşır.

Bedava Hesap olarak bu tarz web siteleri hakkında tespit ettiğimiz en önemli şey, bedava robux hilesi adı altında yapılan paylaşımlara inanan çok fazla genç olmasıdır. Bu yazımızda, size bedava robux sitesi paylaşımında bulunacağız. Gerçek siteleri nasıl bulacağınızı açıklayacağım ve umarım bu dolandırıcılık sitelerinin önüne geçmiş olacağız.

Robux Nedir?

Robux, Roblox’un oyun içi para birimidir ve oyun içi yükseltmeler veya karakter aksesuarları satın almak için kullanılabilir. Ücretsiz veya ucuz robux sağlayan, sunan üçüncü taraf sitelerine karşı dikkatli olun.

Bedava Robux

Bedava robux, ücretsiz robux kazanmayı sağlayan web siteleri var. Bunlardan bazıları; Kiwi Points, RbxSite, Bloxearn, Rblxcity, Oprewards, RbxDemon, RbxAdder, RewardRobux ismiyle bilenen web siteleridir.

Makalenin ilerleyen bölümlerinde size tüm detaylı ayrıntıları vereceğim. Bu yüzden okumaya devam edin!

Bedava robux taktiği kısaca Roblox yapımcıların sunduğu kampanyalar ve fırsatlardır. Google üzerinden roblox free robux ve free robux generator gibi sitelere inanmamalısınız.

Bedava robux telefon numarasız, SMS onayı olmadan kazanmak için aşağıdaki butona tıklayabilir, gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Roblox bedava robux nasıl kazanılır?

Roblox bedava robux kazanmak için bazı görevler veren ve bu görevleri tamamladığınızda bedava robux veren web sitelerini kullanabilirsiniz.

gemsloot.com sitesi bedava robux kodu kazanmak isteyenlerin sıkça karşısına çıkmıştır. Bu sitedeki anket ve görevleri yaparak robux kazanabilirsiniz.

 1. İlk olarak gemsloot.com sitesine girin.
 2. Join Us butonuna tıklayın.
 3. Roblox kullanıcı adınızı girin ve Connect butonuna tıklayın. (şifre istemeyecektir, güvenilirdir)
 4. Açılacak olan sayfada direkt olarak karşınıza, puan kazanma teklifleri, görevleri çıkacaktır.
 5. Üst menüde bulunan Reklam verenler bölümüne girerek, çeşitli görevli görebilir, listeleyebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse; aşağıdaki görevde, sizden QR kodu okutup, açılacak olan uygulamayı telefonunuza indirmenizi istiyor ve gerekli adımları tamamladığınızda kazanacağınız puanı da gösteriyor.

Bedava Robux Nasıl Alınır? - Bedava Robux Kodu - Free Robux 2021 Oyunlar

Evet işte bu kadar! Buradaki basit görevleri tamamlayarak, biriktirdiğiniz puanlar ile bedava robux kazanabilir ve anlık olarak roblox hesabınıza aktarabilirsiniz.

Bedava Robux Sitesi

Bedava robux sitesi bulmak için arama motorlarını kullanmak yeterli olacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken yer, bedava robux veriyoruz adı altında sizden cep telefon numaranızı isteyip, bazı SMS onayı yapmanızı isteyen sitelerdir. Bu tarz siteler genellikle insanları dolandırmak, paralarını çalmak için kurulmuş sitelerdir. Zaman kaybetmeden bu tarz sitelerden uzaklaşın ve kullanmayın.

Bedava robux veren siteler olarak bilinen, Roblox oyuncuları tarafından sıkça kullanılan bazı siteleri hemen aşağıda sizler için listeledik:

 • oprewards.com
 • app.rbxadder.com
 • bloxearn.com
 • rblxcity.gg
 • rbxdemon.com
 • rewardrobux.com
 • kiwipoints.com

Yukarıda bulunan sitelerin çoğu, bedava robux doğrulamasız şekilde robux paylaşımı yapmaktadır.

Bedava Robux Uygulaması

Bedava robux uygulaması, play store ve app store mağazalarında bulunan uygulamalar sayesinde belirli görevleri, anketleri vb. işlemleri yaparak robux kazanabilirsiniz.

Bedava robux uygulamalarını görmek için Google Play Store ya da App Store hangisini kullanıyorsanız, arama kutucuğuna free robux yazarak uygulamaları görebilir, isterseniz uygulamayı indirip test edebilirsiniz.

Kendi Roblox Oyununuzu Oluşturun

Roblox bedava robux kazanma kısaca ücretsiz Robux kazanmanın en hızlı yolu, popüler ve oynanabilir bir Roblox Oyunu yaratmaktır. Söylemesi yapmaktan daha kolay, biliyoruz, ancak oyununuz çok büyük kitlelere hitap ederse, diğer yöntemlerle yapabileceğinizden çok daha fazla Robux kazanabilirsiniz.

Neyse ki Roblox, içerisinde istediğiniz gibi düzenli, karmaşık oyunlar oluşturmanıza izin veren sağlam bir oyun geliştirme aracıyla birlikte kurulur. Başlamak için nasıl kod yazacağınızı bilmenize bile gerek yok, en popüler Roblox Oyunlarından bazıları obbys. Ayrıca , YouTube’da Roblox’ta oyun yapmaya başlamanıza yardımcı olacak bir sürü harika öğretici videolar mevcut. Daha gelişmiş oyunlarla yapma, bilgi edinmek istiyorsanız, Roblox’un kodlama dilini youtube ve internette mükemmel kaynaklara ulaşabilirsiniz.

Bedava Robux Kodu

Bedava robux kodu yani roblox promosyon kodları, Roblox’ta ücretsiz olarak bir ürün almak için kullanabileceğiniz kodlardır. Karakterinizin daha benzersiz görünmesi ve diğer oyuncular arasında fark edilebilir olması için robux kodlarını kullanabilirsiniz.

Free Robux 2021

Bedava robux kazanmak isteyenler için hazırladığımız liste:

 • ROBLOXEDU2021
 • RIHAPPYCAT2021
 • GROWINGTOGETHER14
 • TOYRUBACKPACK2020
 • JOUECLUBHEADPHONES2020

Free Robux 2021

roblox bedava robux kodu;

 • TOYRUHEADPHONES2020
 • 100YEARSOFNFL
 • ROSSMANNHAT2020

Robux Fiyatları

Robux Fiyat (USD) Üyelik Bonusu Nereden Alınr?
40 Robux $0.49 Roblox Mobil Uygulaması
80 Robux $0.99 8 Robux Roblox Mobil Uygulaması
160 Robux $1.99 20 Robux Roblox web Sitesi
240 Robux $2.99 30 Robux Roblox web Sitesi
320 Robux $3.99 40 Robux Roblox web Sitesi
400 Robux $4.99 40 Robux Roblox Web Sitesi, Roblox Mobil Uygulaması
800 Robux $9.99 80 Robux Roblox Web Sitesi, Roblox Mobil Uygulaması, Roblox Windows 10 Uygulaması
1,700 Robux $19.99 170 Robux Roblox Web Sitesi, Roblox Mobil Uygulaması
2,000 Robux $24.99 750 Robux Roblox Web Sitesi
4,500 Robux $49.99 450 Robux Roblox Web Sitesi, Roblox Mobil Uygulaması
10,000 Robux $99.99 1,000 Robux Roblox Web Sitesi, Roblox Mobil Uygulaması
22,500 Robux $199.99 12,500 Robux Roblox Konsol Uygulaması, Roblox Web Sitesi
75,000 Robux $399.95 25,000 Robux Roblox Web Sitesi

Ayrıca Kontrol Et

Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Fortnite Bedava Hesap – Kostümlü ve Güncel Hesaplar 2021  hakkında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir