Bedava Epic Games Kodu

Oyun, kategorimizde bu yazımızda sizlere Bedava Epic Games Kodu hakkında bilgiler vereceğiz.

Bedava Epic Games Kodları

 

Epic Games Nedir ?

Epic Games Store, Microsoft Windows ve macOS platformlarına yönelik Epic Games tarafından işletilen dijital video oyunu mağazası. Oyunları ve daha pek çok içeriği Epic  Games Başlatıcısı’yla ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Epic Games Store, PC ve Mac için, hem oyuncular hem de içerik oluşturucular düşünülerek tasarlanmış olan dijital bir vitrindir. Oyuncular için harika oyunlar ve oyun geliştiricileri için adil bir teklif sunmaya odaklanır. Bu, geliştiricilerin daha büyük ve daha iyi oyunlar oluşturmaya yatırım yapmalarına yardımcı olur. Epic Games, her bir ücretsiz oyunu indirmek için 24 saat süre tanıyor. Bu 24 saatlik zaman diliminde ücretsiz oyunu kütüphanenize eklediğinizde ise sonsuza kadar sizin olacak. Epic Games Store 85 Milyon Kullanıcıya Ulaştı ve bu şekilde en çok kullanılan oyun mağazalarından biri haline geldi.

 

Epic Games Kodu Nasıl Kullanılır ?

Bir satıcı kodunu kullanmanın iki yolu vardır: Epic Games Başlatıcısı üzerinden veya Epic Games Mağazası web sitesi üzerinden.

 

Epic Games Başlatıcısı

Epic Games Başlatıcısını açın. Epic Games hesabınızda oturum açın. Sol alt köşedeki adınıza tıklayın. Kod Kullan’a tıklayın. Kodu girin ve Kullan’a tıklayın. Not: Kodun başarıyla kullanıldığını belirten bir mesaj alırsınız. Başlatıcı ana sayfasına dönmek için Ana Sayfaya Dön’e tıklayın.

 

Epic Games Mağazası

İnternet tarayıcınızı açın. Oturumunuz açık değilse, kodu kullanmak istediğiniz Epic Games hesabınızda oturum açın. Farenizi sağ üst köşedeki adınızın üzerine getirin ve Kod Kullan’a tıklayın. Kodu girin ve Kullan’a tıklayın. Not: Kodun başarıyla kullanıldığını belirten bir mesaj alırsınız ve oyun Epic Games Başlatıcısı Kitaplığınızda kullanılabilir hale gelir.

 

Bedava Kodlar

Burada paylaşılan kodlaı standart fiyattadır. Sizde kodları kullanabilirsiniz. Özel kod isteyenler bu yazıyı whatsapp ve facebooktan arkadaşları ile paylaştıktan sonra Yorum atarak kendilerine özel kod talep edebilirler.

 

SFDHCJAZMQT

SGFXAJNQTFK

BKALZJMDTKQ

AOBYKTLQMRA

RTQAZMTKLYF

PGESDKNLBRT

YWQRSMZCVKL

QANZTREKJDG

AZKGEMTFLTY

QDYMFVLAKTS

NOSTRLFGJHG

QRWEFCFGNAJ

BLYWQMSZXVW

NLETFAFNURF

PAFOBLRNZHG

GVQAZMUTFAB

YTUHWLPZSHB

QFRJIZHTAQH

TSPNIRYNABQ

AGFJNSZWVJE

FSDFGAVHTJM

TDSFBNJKYGS

AHFHERNJKMB

 

Ayrıca Kontrol Et

PUBG Bedava UC Kodları

PUBG bedava UC kodları oyuncuların sıkça araştırdığı ve oyun oynarken silah kaplaması, giysi gibi benzersiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir